Vádat emeltek Majka ellen ittas vezetése ügyében, szigorú büntetésre számíthat az RTL sztárja
Lezárult a nyomozás Majka ittas vezetési ügyében, a rappert tavaly karácsony előtt kapcsolták le a rendőrök. A Budapesti Rendőr-főkapitányság vizsgálata után az illetékes ügyészség vádat emelt a népszerű zenész ellen, aki elismerte a bűncselekmény elkövetését, és nyilvánosan is vállalta a felelősséget. Az ügyészség pénzbüntetést, a közúti járművezetéstől való eltiltást és a bűnügyi költségek megfizetését indítványozta. Az RTL bulijából ment haza Az eset 2022. december 18-án történt, amikor Majka, az RTL karácsonyi partijáról tartott hazafelé, az Árpád úton igazoltatták a rendőrök, és kiderült, hogy ittasan ült a volán mögé. A műsorvezető később a közösségi oldalán osztotta meg a történteket, őszintén elismerve a hibáját. „Egy […]






