Rendőrök lepték el a Semmelweis Egyetem klinikáját: gyógyszerkísérlet miatt nyomoznak
Váratlan rendőri akciót hajtottak végre a nyomozók szerda délután a Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Hematológiai Klinikáján. A hatóságok egy klinikai vizsgálattal összefüggésben indítottak nyomozást, az egyetem rektora, Dr. Merkely Béla szerint a rendőrök a gyógyszerek tárolását és a kapcsolódó adatokat ellenőrizték. Megszállták a klinikát a nyomozók Szerdán délután 14 órakor rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Hematológiai Klinikáján – közölte az intézmény csütörtök reggel a honlapján. A hivatalos tájékoztatás szerint a hatósági intézkedés egy folyamatban lévő klinikai vizsgálattal kapcsolatos nyomozáshoz köthető. Az egyetem vezetése hangsúlyozta: mindenben teljeskörűen együttműködnek a nyomozó hatóságokkal. A BudapestKörnyéke.hu hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred […]






