Lázár János elnézést kért az utasoktól a késések miatt, a MÁV dolgozóinak pedig pénzt és megoldást ígért a bajokra
Már Lázár Jánosnak is elege lett a MÁV üzemzavaraiból, szabadságáról visszatérve elnézést kért az utasoktól, a vasutasoknak pedig egyszeri fizetés kiegészítést ígért. A miniszter szerint a üzemzavarokat csak egy hosszútávú vasútfejlesztéssel lehet enyhíteni. Gulyás Gergely a pénteki Kormányinfón azt mondta, a MÁV, a temérdek kimaradt járat és késés miatt, nem számíthat fogyasztóvédelmi eljárásra, mert a kánikulát vis major helyzetnek kell tekintetni. Elnézést kért “Tudom, hogy az extrém hőség okozta kihívásokkal szemben a MÁV megörökölt, de már 20 éve is ósdi infrastruktúrája és járműállománya, sokszor rogyott meg az idei nyáron is. Ha nincsenek a kiváló MÁV-os kollégák, talán a padlón is […]
Olvass tovább