Kigyulladt egy lakás Székesfehérváron, egy fiatal lány a tűz elől menekülve kiugrott a negyedik emeletről
Vasárnap hajnalban kigyulladt egy lakás Székesfehérváron. A tűz elől menekülve egy fiatal lány kiugrott a negyedik emeletről, súlyosan megsérült. A polgármester is megszólalt a tragédia kapcsán. Tűz ütött ki Július 28-án, hajnalban ütött ki a tűz Székesfehérváron, az Almássy telep egyik négyemeletes társasházának negyedik emeleti, tetőtéri lakásában. Az épületből tizenhat lakót menekítettek ki, a lángokat pedig a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársai fékezték meg. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket. Kiugrott az ablakon A tűzoltók a helyszínen tartózkodnak, a tűzvizsgálati helyszíni szemle zajlik. A kiégett lakásból az […]
Olvass tovább