„Rendet kell tenni a kórházakba és Orbán Viktornak is vissza kellene térnie a belpolitikába” – kiosztotta a kormányt a 16. kerület fideszes polgármestere
A kormány egészségügypolitikiját bírálta a 16. kerület polgármestere. A fideszes politikus Tusnádfürdőn nyilatkozott. Kovács Péternek az sem tetszik, hogy Német Szilárd Csepelen, személyes konfliktus miatt egy sikeres polgármesterre ráindított egy saját jelöltet. A 16. kerület vezetője szerint a Fidesz alelnökének el kellene gondolkodnia azon, hogy lemondjon. Orbán Viktorról pedig azt gondolja, hogy vissza kellene térnie a belpolitikába. A polgármesterek hatáskörei “A kormánynak el kell gondolkodnia azon, hogy jó irány-e, ha minden feladatot elvesznek az önkormányzatoktól és központosítanak. Szerintem nem jó irány” – mondta Kovács Péter 16. kerületi polgármester a Telexnek adott interjúban. Szerinte a választók a polgármesterektől várják el, hogy megoldják a helyi […]
Olvass tovább