Kikötözték a beteget az egyik magánkórházban, a hozzátartozók nem tudtak beszélni az orvossal, mert nem volt az intézményben
A kórházi ágyhoz kötözték beteg rokonukat, aki csaknem kiszáradt, az ügyeletes orvost pedig még telefonon sem tudták elérni a Várpalotai Szent Donát Kórházban – erre panaszkodnak az idős férfi hozzátartozói. Az időseknek emelt szintű ápolást ígérő, fizetős magánkórház főigazgatója teljes körű vizsgálatot rendelt el az ügyben. Kikötözték a beteget Az ápolók azt mondták a hozzátartozóknak, hogy azért kötözték meg az apósát, mert az idős férfi el akart menni a kórházból. Csakhogy a menye szerint „a papa fel se tudta emelni a kezét, nemhogy elment volna valahova”. A család kérésére eloldozták a férfi kezét, de addigra már nagyon kiszáradt. A Budapest […]
Olvass tovább