Ég a metróállomás a Bikás parknál, változik az M4-es közlekedése
Tűz keletkezett a 4-es metró Bikás park állomásánál, ahol a megálló külső kupolájának szigetelése ég – tájékoztatta a katasztrófavédelem péntek délután az MTI-t. Izzik a kupola Az állomás földfelszíni, külső kupolájának szigetelése mintegy három négyzetméteren izzik. A fővárosi hivatásos tűzoltók megbontják a kupola borítását, és eloltják a tüzet. Az állomást kiürítették, a megálló területét mintegy […]
Olvass tovább