Kiugrott egy 82 éves asszony a nyíregyházi kórház 2. emeleti ablakából, a hozzátartozókat fél nap után értesítették az esetről
„82 éves idős nő két térdprotézissel a térdében kiugrott a nyíregyházi Jósa András Kórház 2. emeleti ablakából. A fiát majd 12 óra elteltével értesítették a halálesetről” – írja a szon.hu. A lap az ügyben megkereste a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórházat. Ez az intézmény, ahol tavaly pár nap eltéréssel két frissen szült kismama is életét vesztette. Nem érték el a családot „A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház Nyíregyházi Jósa András Tagkórházának Sóstói úti telephelyén történt a sajnálatos esemény. Intézményünk munkatársai a történtekről azonnal, több alkalommal is próbálták értesíteni a megadott telefonszámon az elhunyt beteg hozzátartozóját, de csak órákkal később érték el” – írták közleményükben. […]
Olvass tovább