Késés, járatkimaradás, klíma nélküli kocsik: teljes káoszt hozott a forróság a MÁV-nál, a társaság szerint az utazni vágyók inkább maradjanak otthon
Nem kíméli a hőség a vasúti közlekedést. A MÁV azt kéri, hogy aki teheti, halassza el az utazását, vagy üljön inkább buszra. Kormányos László, a MÁV-Start vezérigazgató-helyettese azt mondta, hogy a vasúti kocsik 40-50 évesek, és azok nem a jelenlegi klimatikus viszonyokra készültek. Elviselhetetlen a vonatozás Az elmúlt napokban, a szokásosnál is többben panaszkodtak a közösségi oldalon az elviselhetetlen vonatközlekedésre. Késések, járatkimaradások, az utasoknak ráadásul mindezt egy forró vasúti kocsiban kell átélniük. “Elvileg 18:25-kor kellett volna elindulnia, gyakorlatilag 19:00-kor még itt állunk. Beültettek minket egy kocsiba ahol se légkondi, se levegő, se áram, de meleg az ezerrel. Persze megértem, hogy […]
Olvass tovább