Kánikula a MÁV-nál: 10 nap alatt 10 ezernél több járat késett, 500 pedig el sem indult, a szakértő szerint mindenre van megoldás, „csak nem kell ellopni belőle a 30 százalékot”
10 nap alatt, tízezernél is több járat késett, csaknem 500 pedig el sem indult a MÁV-nál. A vasúttársaság már a hőségriadó kezdetén jelezte, hogy aki tud, inkább el se induljon vonattal, mert rohadt meleg van a vagonokban, hiszen a 40-50 éves kocsikat nem ilyen melegre tervezték és persze klímáról álmodni sem mer a MÁV utasa. A közeledési szakértő szerint mindenre van megoldás, csak “nem kell kilopni belőle 30 százalékot” 35 ezer járat A hőségriadó első 10 napjában , vagyis július 5-15 között, több mint 35 ezer járat indult el, ezek több mint 70 százaléka pontosan vagy 6 percnél kisebb késéssel […]
Olvass tovább