Elromlott a Bethesda Gyermekkórház műtőjének klímája, a református egyház által fenntartott intézmény az interneten kér pénzt az újabb berendezésre
Csütörtökön éppen a Bethesda Gyermekkórházban ment tönkre a klímaberendezés, emiatt a fül-orr-gége osztályon nem tudnak műteni. Hétfő óta a Szent László Kórház transzplantációs osztályán nem működik a klíma, a beteg, immunhiányos gyerekek 32 fokban kénytelen feküdni a steril szobákban. Múlt héten az Uzsoki és a János kórházban ment tönkre a berendezés, de a tatabányai kórházban is gondok vannak. Tönkrement klíma “Rendkívüli helyzetben fordulunk most hozzátok. A hetek óta tartó elviselhetetlen hőséget már a mi kórházunk sem bírta. Fül-orr gégészeti műtőnk speciális klímaberendezése megadta magát, ami miatt műtéteink tervezhetősége bizonytalanná vált. A műtői klíma javításához, illetve további 4 rendelőnk klimatizálásához kérnénk […]
Olvass tovább