Visszahelyezte a polgármester a gyermekbántalmazással vádolt óvodavezetőt Ercsiben
Több gyereket bántalmazhatott az ercsi óvoda vezetője, legalább is márciusban erről számolt be több szülő. Az intézmény vezetőjét felfüggesztette a település vezetője. Új pályázatot írtak a ki az óvodavezetői posztra, senki nem jelentkezett, ezért a polgármester visszahelyezte pozíciójába az agresszív vezetőt. Rendőrségi eljárás folyik ellene Az ercsi polgármester ciklusa végéig, tehát októberig bízta meg az intézmény vezetésével azt a nőt, aki ellen rendőrségi eljárás is folyik gyermekveszélyeztetés miatt. Az igazgató állítólag több alkalommal beráncigált gyerekeket az irodájába, illetve megalázta, lelkileg bántalmazta őket. A település vezetője szerint az évkezdés megnövekedett munkamennyiséggel jár, amihez feltétlenül szükség van egy alkalmas intézményvezetőre. A Budapest […]
Olvass tovább