Tombolnak a drogosok Kerepesen: Szétvert autók, kirabolt MOL-kút, a polgármester a belügyminiszter segítségét kéri, de úgy tűnik, Pintér Sándor és a Pest megyei rendőrfőkapitány, Lauda Zoltán a füle botját sem mozgatja
Betörtek a kerepesi MOL-kútra és szétvertek egy autót a drogosok. Többször foglalkoztunk itt a BudaPestkörnyéke.hu hírportálon azzal, hogy milyen rossz a közbiztonság a gödöllői-kerepesi HÉV-vonal mentén. A kábult drogosok összevizelik a járműveket, terrorizálják az utasokat. Most a kerepesi állomáson leszálló drogosok tomboltak. Gyuricza László polgármester azt kéri Pintér Sándortól, hogy a rendőrség átcsoportosításával segítsen a településnek. A polgármester legfrissebb videóját a cikkünk alján nézheted meg. A belügyminiszter segítségét kérik Kerepesen Összetört Suzuki a kerepesi MOL-kút mögött. Gyuricza László polgármester szerint a drogosok műve. A kábítószereseket a térfigyelő kamerák sem tartották távol, mert a benzinkutat is kirabolták. A polgármester azt kéri […]
Olvass tovább