Az állami kórházban üzemeltette magánpraxisát a zalai nőgyógyász, megkárosította a tb-t, de egy felfüggesztettel megúszta
Felfüggesztett börtönt és pénzbüntetést szabott ki jogerősen a Pécsi Ítélőtábla arra a szülészorvosra, aki magánpraxisában kezelt betegeit a kórházban is pénzért látta el asszisztensével három évvel ezelőtt. A kórházban végzett magánrendelést A zalai szülész-nőgyógyász osztályvezető főorvos rendszeresen “összemosta” a magánrendelését a kórházban nyújtott egészségügyi szolgáltatással. Bár a kórház eszközeinek, berendezéseinek magánpraxisban való használatához nem rendelkezett engedéllyel, a járóbetegellátás keretében ultrahangos vizsgálatokat végzett betegein, tőlük ezért alkalmanként 15 ezer forintot kért és fogadott el. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket. Az asszisztense intézte a pénzügyeket Az ügyletek lebonyolításában és a pénzek átvételében […]
Olvass tovább