“Nyugodj békében, drága gyermekem, nagyon szeretlek” – összeomlott annak a 27 éves férfinak a családja, aki a dunavarsányi Rukkel-tóba fulladt meg
Kutató-mentők, tűzoltók és rendőrök tucatja lepte el vasárnap a dunavarsányi Rukkel-tó partját, miután egy fiatal férfi fürdőzés közben elmerült a bányatóban, és soha többé nem jött fel a felszínre. A férfi a tó strand részén merült el a vízben; a pontos helyszín meghatározás után szonártechnika, vagyis Aquaeye kézi szonár segítségével lokalizálták a test helyét, amelyet búvárok hoztak fel a felszínre. A mentők már csak a halál beálltát tudták megállapítani. Búvárok találták meg Szonártechnika és búvárok segítségével találták meg azt 27 éves férfit, aki vasárnap a délutáni órákban merült el egy dunavarsányi bányatóban. A Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságtól érkezett a riasztást a helyszínre, a szigetszentmiklósi […]
Olvass tovább