“Mindenkitől bocsánatot kérek” – örökre visszavonul a sporttól az az edző, aki felrúgta a 7 éves kisfiút a szolnoki kalandparkban
Megszólalt az a férfi, aki egy szolnoki kalandparkban felrúgott egy rá bízott kisgyereket. A karateedző azt mondta, személyesen fog bocsánatot kérni a kisfiútól, miután hazajön külföldről, A. Tibor ugyanis éppen külföldön nyaral. Pénteken megszólalt a férfi volt barátnője, aki azt állítja, hogy az edző nagyon durva dolgokat tett vele. A nő történetét ide kattintva tudod elolvasni. Felrúgta a kisfiút “Olyan súlyos cselekedetet hajtottam végre, mely szégyent hozott a sporttársadalomra, éppen ezért eltávolodom ettől a világtól örökre” – mondta a karate edző, aki felrúgott egy 7 és fél éves kisfiút a szolnoki kalandparkban. Először otthagyta a földön fekvő síró gyereket, majd […]
Olvass tovább