Halálra késelték a egykori ökölvívóedzőt a békéscsabai hotelben, majd egy Pest megyei tanyán bujkáltak
A Békés Vármegyei Főügyészség emberölés bűntette miatt emelt vádat egy 28 éves büntetlen előéletű érdi férfi ellen, aki tavaly augusztusban egy békéscsabai hotel szállóvendégeként késsel több alkalommal megszúrta a hotel biztonsági alkalmazottját, Szabó Sándort a magyar válogatott egykori ökölvívóedzőjét. A tragédia után Szabó Sándor felesége azt mondta, hogy az orvosok mindent megtettek, de már nem tudták megmenteni a férjét. Sándor utoljára 10 éves kislányával beszélt telefonon. Az erről szóló cikkünket ide kattintva tudod elolvasni. Mulatozás közben fenyegetőzött A 28 éves férfi tavaly augusztus 15-én este egy békéscsabai hotelben vacsorázott és italozott barátnőjével, testvérével és a munkatársaival. Az alkoholtól a férfi hangoskodni kezdett, agresszívan […]
Olvass tovább