„Sírva hívtak a szomszédok” – megszólaltak a székedfehérvári tűzeset sérültjének szülei, Kitti az erkélyről zuhant a mélybe
Már kiengedték az intenzívről azt a fiatal lányt, aki egy lángoló lakásból az erkélyre menekült, majd onnan zuhant le. Kitti életét egy bokor mentette meg. Amikor kigyulladt a lakás, a lány egyedül volt otthon. Szülei rémülten rohantak hozzá a kórházba. Tűz a lakótelepen Ahogyan arról többször is beszámoltunk, július 28-án hajnalban, Székesfehérváron, az Almássy lakótelepen, egy négyemeletes társasházban tűz ütött ki. A ház legfelsőbb emeletén lévő lakásban egy fiatal lány egyedül volt otthon. A szomszédok hiába próbálták kimenteni, Kitti a lángok elől csak az erkélyre tudott menekülni. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél […]
Olvass tovább