Hol a pénz? Valaki eltapsolt 2 milliárdot a soha el nem készült piliscsabai tűzoltó laktanyára és megint nincs felelős
Tényleg senkinek sem hiányzik 2 milliárd forint, amit a soha meg nem épült piliscsabai új tűzoltó laktanyára költöttek? A torzó ott áll az erdőben, erre Hadházy Ákos országgyűlési képviselő hívta fel a figyelmet. Biztosan valaki aláírta a pénz kiutalását, valakinek ellenőriznie kellett a pénz felhasználását. Ezt hűtlen kezelésnek hívják és ha akarnák, a közpénz, a közös pénzünk eltapsolásának lenne felelőse. Az országgyűlési képviselő szerint a szálak egy korábbi fideszes képviselőhöz vezethetnek. 2,2 milliárdért soha nem készült el Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő legújabb posztjában bemutatta a Piliscsaba melletti erdőben álló, soha át nem adott, mert el sem készült új tűzoltólaktanyát, […]
Olvass tovább