Káosz a józsefvárosi SZTK-ban: havonta egyszer osztanak időpontot ultrahangvizsgálatra, kígyózó sorokban állnak az épület előtt a betegek
Múlt pénteken már reggel 7 órakor hatalmas sor kígyózott a Józsefvárosi Szent Kozma Egészségügyi Központ előtt, ahol legalább százan álltak sorba azért, hogy időponthoz jussanak ultrahang-vizsgálatra – írja a Telex. Volt olyan idős beteg, aki reggel 5 órára ment, ám két óra elteltével már nehezen bírta az ácsorgást, ezért a többiek javaslatára inkább leült egy padra. Havi egy időpont A tömeg azért alakult ki, mert a józsefvárosi intézmény, minden hónapban egyetlen alkalmat hirdet meg, amelyen a vizsgálatokra lehet regisztrálni. Időpont nem mindenkinek jut, a helyek ugyanis elfogynak, így aztán a következő hónapban újra lehet próbálkozni, vagyis újra sorban állni az […]
Olvass tovább