“Ágyő Budapest!” – Demszky Gábor végleg az Adriára cserélte a fővárost, elege lett Magyarországból
“Adieu Budapest”, azaz ágyő Budapest – így búcsúzik a fővárostól az 1990 és 2010 közötti főpolgármester, Demszky Gábor. Budapestet végleg az Adriára cseréli, Rijekától nem messze, Mošćenička Draga nevű településen talált magának új otthont. Főváros kifosztása “Most leköltözöm ide, egy jobb világba, hogy ne is lássam a főváros kormányzati kifosztását és hanyatlását, a társadalom leszelektált züllését, az olcsó pénzen megvett és rövid pórázon tartott értelmiség agóniáját.” – írja közösségi oldalán Demszky Gábor, Budapest korábbi főpolgármestere. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket. Kiábrándult Nagyon el vagyok keseredve […]
Olvass tovább