Döntött a Kúria: nem lesz új választás, Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere
“A Kúria helybenhagyta a Nemzeti Választási Bizottság döntését, amelynek értelmében a következő öt évben is én leszek Budapest főpolgármestere. Természetesen elfogadom a független magyar bíróság döntését”– közölte szerdán nem sokkal dél után Karácsony Gergely, aki a főpolgármester-választás megismétlését kezdeményezte. Új választást akart A főpolgármester azt írta, „a választási folyamat átláthatatlansága miatt még azt is vállaltam volna, hogy az egész városban ismételjük meg a főpolgármester-választást, immár mentesen minden politikai és jogi manipulációtól. A Kúria jogerős döntése azonban ezt a vitát lezárta. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket. Nem mond le […]
Olvass tovább