Gázolás a 18. kerületben: egy idősebb nő ütötte el a 18 éves lányt, a szemtanúk szerint a mentők 52 perc múlva értek a helyszínre
Zebrán gázol el egy autós egy fiatal lányt a 18. kerületben. A baleset szerdán 11 óra körül a Tarkő utca és a Halomi utca sarkánál történt. A 18 éves diákhoz azonnal odarohantak a járókelők. Az autót egy idősebb asszony vezette, aki annyira sokkos állapotban volt, hogy nem is akart segítséget hívni a lányhoz. Végül a mentők kórházba szállították a lányt. Gázolás a zebrán „11 óra körül a 18. kerületi Tarkő utcán egy kijelölt gyalogátkelőhelyen akart átmenni egy gyalogos, ahol elgázolta egy gépkocsi. A gyalogost sérülései miatt a mentősök kórházba szállították. A BRFK vizsgálja a baleset körülményeit” – írta közleményében a BRFK. A Budapest és Környéke hírportál […]
Olvass tovább