Tárgyalásokat folytat az olimpia megrendezéséről a kormány a fővárossal, nagy fejlesztéseket öntenének Budapestre a támogatásért cserébe
Budapest újra pályázhat a nyári olimpiai játékok megrendezésére, legalábbis erről folynak tárgyalások a háttérben a kormány és a Fővárosi Önkormányzat között. A főpolgármester emberei megerősítették az értesülést. Ha minden jól alakulna, 2036-ban Budapest rendezhetné a nemzetközi olimpiai játékokat. Valamit valamiért Egy kormányközeli forrás szerint az olimpiai pályázat támogatásáért cserébe a kormány infrastrukturális projektek finanszírozását ígérheti Budapestnek. Karácsony Gergely újraválasztott főpolgármester köreiből azt közölték a VSquare-rel, hogy bár hivatalos kommunikáció még nem történt a témában, várhatóan hamarosan megindulnak a hivatalos tárgyalások is – számolt be a VSquare. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már […]
Olvass tovább