“Igazi seggfej” – Demszky Gábor, Budapest korábbi főpolgármestere brutálisan beleszállt Vitézy Dávidba
Vitézy Dávid és Karácsony Gergely főpolgármesteri székért folytatott harcáról szerdán írt cikkünk alá kommentelt a Facebookon Budapest korábbi főpolgármestere, Demszky Gábor. A volt városvezető nem nagyon fogta magát vissza. Brutálisan odaszólt Vitézy Dávidnak. Elmérgesedett kapcsolat Néhány nappal ezelőtt cikket közöltünk itt a BudaPestkörnyéke.hu hírportálon arról, hogy egykor jó viszonyban volt Vitézy Dávid és Karácsony Gergely, a kiélezett választási kampány azonban nagyon elmérgesítette a kapcsolatukat, fűt-fát dobálnak egymásra. A Facebookon egyre többen kérik Vitézytől, hogy legyen már ennek vége. Bele kell törődni, hogy 41 szavazattal kikapott és most nem ő lesz a főpolgármester. Kendőzetlen vélemény A BudaPestkörnyéke.hu Facebook oldalán 1500 hozzászólást […]
Olvass tovább