Hegedűkoncerten járt Varga Judit és szerelme, az Állami Számvevőszék elnöke
Komolyzenei koncertet tartottak szombaton a Zala megyei Szentgyörgyvölgyön. Az eseményen ott volt Varga Judit és szerelme, az Állami Számvevőszék elnöke. A volt igazságügyminisztert új párjával, márciusban fotózták le egy budapesti luxushotelben, amint a bárban kézen fogva ülnek. Koncerten jártak Több ismert ember is megjelent a szlovén határ melletti 361 fős község református templomában szombaton. A hegedűkoncert előtt köszöntőt mondott Vigh László, a térség fideszes parlamenti képviselője. A koncerten ugyanis részt vett Varga Judit volt igazságügyi miniszter és Windisch László, az Állami Számvevőszék elnöke is. Vargáék Vivaldi és Bach műveit hallgatták meg a templomban. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit […]
Olvass tovább