Lezuhant egy vitorlázógép Sóskúton, a pilótát mentőhelikopterrel szállították kórházba
Lezuhant egy vitorlázórepülő a Pest vármegyei Sóskútnál szerdán délelőtt. A lakott területen kívül történt baleset után a szemtanúk egyből értesítették a mentőket és rohantak segíteni. Vasárnap 2 vitorlázógép ütközött össze Nyíregyházánál, majd lezuhantak. 2 hete pedig Dunakeszin egy 17 éves lány zuhant le, ő a kórházban elhunyt. Kórházba vitték a pilótát A gépben egyedül a pilóta ült, a fiatal férfinek vérzett a feje és véraláfutásos lett a keze az egyik szemtanú szerint. A helyszínre siettek a mentők, tűzoltók és a rendőrök is. A pilótát ellátás után kórházba szállították. A baleset pontos okát még vizsgálják a szakemberek. A Budapest és Környéke […]
Olvass tovább