Sokkoló részletek a budapesti kannibál ügyében: a patológiáról lopta el az emberi szívet, amelyet később el is fogyasztott
Újabb hátborzongató részletek láttak napvilágot a fővárosi beteghordóról, aki a gyanú szerint nemcsak temetőket fosztott ki, de emberi húst is evett. A 30 éves S. Zsoltot éppen a barátnőjétől hazafelé tartva fogták el a rendőrök. Jelenleg nyomkövetővel, az édesanyja vidéki otthonában várja a sorsát. Emberi testrészeket tárolt A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Életvédelmi Osztálya egy lakossági bejelentés után csapott le a Budai Irgalmasrendi Kórház beteghordójára. A bejelentő szerint a férfi otthonában emberi testrészeket tárolt. Mint kiderült, a gyanú sajnos megalapozott volt: a férfi valóságos horrorgyűjteményt halmozott fel. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 […]
Olvass tovább