MÁV: Felsővezeték szakadás miatt leállt a vonatközlekedés Biatorbágy és Herceghalom között, Vecsésnél baleset történt
A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés. Forgalmi változások Az S10-es pótlóbuszok megállói: Az IC pótlóbuszok megállói: Gázolás Vecsésen A Nyugati pályaudvarról 5:54-kor Ceglédre elindult Z50-es vonat (2812) Vecsés-Kertekaljánál elsodort egy embert, a helyszínelés végéig a járat várakozni kényszerül. Vecsés – Üllő között csak az egyik vágányon közlekedhetnek a vonatok, ezért a szemből érkező vonatok elhaladásáig várakozásra kell számítani. KIemelt kép:
Olvass tovább